Новини сонячної енергетики
ТОП-10 виробників
сонячних панелей у світі


Коли людство зрозуміло, що традиційні способи видобутку енергії забруднюють навколишнє середовище і підводять планету до межі екологічної катастрофи, з’явилася необхідність замінити їх на альтернативні технології. Вибір пав на видобуток екологічно чистої енергії з поновлюваних джерел, а найефективнішою і перспективною технологією стала сонячна енергетика.


Ми склали світовий рейтинг лідерів цієї галузі, щоб ще раз переконатися в перспективах її розвитку.

1. Перше місце займає китайська компанія Yingli Green Energy Holding Co., LTD. На 2020 рік вони випустили 65 мільйонів панелей в більш ніж 90 країн світу. Характерна особливість цих панелей полягає у тому, що вони адаптуються під кліматичні умови різних регіонів. Виробнича потужність цієї китайської компанії вирісла з 3,0 МВт до 2,45 ГВт.
2. Друге місце належить також китайській компанії Trina Solar. У 2014 році їм вдалося за один квартал відвантажити панелі загальною потужністю 1 ГВт.
3. Канадці Canadian Solar закривають трійку лідерів. Ця компанія має мережу з 24 дочірніх фірм по всьому світу з командою більш ніж 8000 чоловік. Загальна потужність панелей канадців склала 20,0 ГВт, а гарантія на всі товари надається на 25 років.
4. Ще одні китайці — Jinko Solar — доводять домінування цієї країни на ринку сонячної енергетики. Щорічна потужність вироблених панелей становить 6,5 ГВт. Заради такого значного показника на шести заводах працюють більше 15 тисяч чоловік.
5. П’ятірку замикають шанхайці з JA Solar Holdings Co., Ltd. Крім безпосередньо виробництва батарей, компанія також проектує фотоелектричні електростанції.
6. Американці з First Solar запускають сонячні електростанції по всьому світу. Їх заявлена ​​місія — зниження ціни на електрику по всьому світу.
7. Hanwha Q Cells Co., Ltd з Південної Кореї займається виробництвом фотогальванічних елементів. Виробничі потужності розташовані в Азії, а представництва — по всьому світу. Ці панелі видають на рік 5,7 ГВт чистої енергії.
8. І ще одні китайці в цьому рейтингу — SFCE — виробляють низьковуглецеві фотопанелі високої якості. У 2013 році їм вдалося виробити 890 МВт на таких електростанціях. У 2014 потужність підскочила до 2.2 ГВт.
9. Американці з ReneSola швидко стали одним з лідерів на ринку “зеленої” енергетики. Вони мають представництва в більш ніж 16 країнах. З 2008 вони поставили партнерам панелі, які встигли виробити більшніж 12 ГВт.
10. Замикає рейтинг також американська компанія SunPower Corporation. Вони займаються розробкою аероплана на сонячних батареях — його прототип у 2015 році випробував співзасновник компанії, перетнувши Тихий океан між Японією і штатом Гаваї за 5 днів.
Такий цікавий рейтинг, до якого не увійшли середні і невеликі локальні компанії, свідчить про те, що сонячна енергетика не збирається зникати з порядку денного енергогалузі.

Дізнайтеся, як сьогоднішні вчинки людства впливають на розвиток майбутнього та які виклики на нас чекають вже зовсім скоро.


Отримайте книгу у подарунок!

Подарунок буде відправлений на ваш емейл.
Ми не передаємо дані третім особам.
Книга у подарунок
Бестселер 2020
Дізнайтесь реальні історії людей, які вже встановили сонячні станції під "зелений" тариф для свого дому.


ЗАВАНТАЖТЕ ПРИКЛАДИ СОНЯЧНИХ СТАНЦІЙ ПІД "ЗЕЛЕНИЙ" ТАРИФ

Завантаження презентації почнеться автоматично.
Ми не передаємо дані третім особам.
Made on
Tilda