Новини сонячної енергетики
Яка сонячна станція підійде для вашого домуВже більше 30 000 українських сімей встановили сонячні станції у себе вдома та користуються перевагами альтернативної енергетики. Але як працює сонячна станція та чим вона так приваблює власників приватних будинків? Розповідаємо про види станцій та які задачи вони вирішують – далі у нашій статті.


Мережева станція
➕ економія на власному споживанні
➖ не працює вночі та коли загальна мережа вимкнена

Така станція підключається безпосередньо до основної мережі та забезпечує будинок необхідною кількістю електроенергії. Надлишки енергії передаются в загальну мережу за програмою "зеленого" тарифу. В Україні один з найвигідніших “зелених” тарифів у світі — О,162 евро/кВт, при умові, якщо станція була встановлена в 2020-2024 роках.

Максимальна дозволена потужність сонячних електростанцій для будинку – 30 кВт по інвертору, але потужність та кількість фотомодулів домогосподарством не обмежується.

Гібридна
➕ економія на власному споживанні
➕ працює вночі та при відключенні загальної мережі

Навіть життя у будинку мріє може стати нестерпним, якщо перебої зі світлом часто трапляються. Особливо це погано для електроприладів, які можуть просто вийти з ладу. Останнім часом, зростає популярність саме на гібридні станції. Цей вид підходить для тих, хто хоче мати безперебійне джерело живлення на випадок відключень світла та направляти електроенергію у мережу за програмою “зеленого” тарифа.

Принцип роботи гібридної станції полягає в тому, що протягом світлового дня вона покриває енергоспоживання будинку, а у вечірній час надлишок виробленої енергії спочатку йде на заряд акумуляторів, а потім — направляється в загальну мережу.

Автономна
➕ економія на власному споживанні
➖ не працює вночі та коли загальна мережа вимкнена

Станція такого типу є ідеальним рішенням для будівель, не підключених до електромережі. Надлишок виробленої станцією енергії накопичуються в акумуляторних сховищах, з яких вона витрачається на потреби домогосподарства при необхідності.

Така станція підходить для тих, хто бажає зробити свій дім повністю незалежним від тарифів на електроенергію та економити на власному споживанні.

Як бачите, у кожного типу сонячних станцій свої переваги та можливості. Якщо вам цікаво дізнатися, який вид станцій краще підійде саме для вашого будинку, пройдіть тест “Чи підійде сонячна станція для вашого будинку”!

Тест для тих, хто хоче дізнатися, чи підійде сонячна станція для вашого будинкуДякуємо!
Результати вашого тесту вже у вашому поштовому кошику. Залиште свій емейл, на який ми відправимо результати тесту та книгу «HOMO SAPIENS. Стисло про те, як ми все про**али» у подарунок!
У вас є приватний будинок під сонячну станцію?
У вас є договір з РЕМ?
Скільки в середньому ви платите за електроенергію в місяць?
У вас часто вимикають світло?
Чи хотіли би ви отримати додатковий прибуток до $6 900?
Замовте безкоштовну консультацiю
Дiзнайтеся про можливiсть встановлення та переваги сонячноï електростанцiï саме для вашого будинку
Ваш email
Дізнайтеся, як сьогоднішні вчинки людства впливають на розвиток майбутнього та які виклики на нас чекають вже зовсім скоро.


Отримайте книгу у подарунок!

Подарунок буде відправлений на ваш емейл.
Ми не передаємо дані третім особам.
Книга у подарунок
Бестселер 2020
Генеруємо ЕКО
для тих, хто будує, водить та живе
з турботою про навколишнє середовище
Made on
Tilda