Новини сонячної енергетики
ТОП-3 ВИДИ СОНЯЧНИХ СТАНЦІЙ, ЯКІ НАЙЧАСТІШЕ ВСТАНОВЛЮЮТЬ УКРАЇНЦІ
Вже понад 35 000 українських сімей встановили сонячні станції для свого будинку та користуються перевагами зеленої енергії. Читайте в нашій статті, що так приваблює українців у сонячних технологіях, та які види сонячних станцій найчастіше встановлюють на свій будинок. Ви також можете дізнатися, яка станція підійде для вашого дому в онлайн-тесті.

Мережева станція на 30 кВт

Така сонячна станція займає перше місце за вибором українських сімей. Найчастіше її встановлюють для економії на власному споживанні та виплат за державною програмою "зелений" тариф.

В Україні один з найвигідніших “зелених” тарифів у світі. Власники домашніх сонячних станцій, встановлених в 2020-2024 роках, можуть віддавати у мережу чисту енергію за фіксованим тарифом О,162 євроцентів/кВт.

Потужність станції теж відіграє важливу роль, адже чим вона більше — тим більше чистої енергії станція генеруватиме в надлишку. Максимальна дозволена потужність сонячних електростанцій для будинку – 30 кВт по інвертору. Потужність і кількість фотомодулів законодавством не обмежується.

Гібридна станція на 9 кВт

Гібридні станції — це тренд. А все тому, що така станція забезпечує безперебійне живлення будинку 24/7 та ще її можна підключити до “зеленого” тарифу. Про принципи роботи гібридної станції ми детально розповідали у цій статті. Коли перебої зі світлом паралізують життя в приватному будинку — достатньо встановити станцію на 9 кВт та на десятки років забути про цю проблему.

Автономна станція на 5 кВт

Цей вид станцій частіше обирають власники будинків, в яких немає доступу до зовнішньої електромережі. Тобто автономна станція є основним постачальником електроенергії та дозволяє власникам не залежати від тарифів РЕМ. А який господар не бажає зробити свій будинок енергонезалежним?

Отже, сонячні технології приваблюють українців можливостями та перевагами, які вони надають. Якщо ви замислюєтеся над встановленням сонячної станції для вашого будинку, але не знаєте, яка саме станції підійде під ваші потреби — пройдіть онлайн тест, який допоможе вам визначитися з вибором.

Дізнайтесь реальні історії людей, які вже встановили сонячні станції під "зелений" тариф для свого дому.


ЗАВАНТАЖТЕ ПРИКЛАДИ СОНЯЧНИХ СТАНЦІЙ ПІД "ЗЕЛЕНИЙ" ТАРИФ

Завантаження презентації почнеться автоматично.
Ми не передаємо дані третім особам.
Генеруємо ЕКО
для тих, хто будує, водить та живе
з турботою про навколишнє середовище
Made on
Tilda