Новини сонячної енергетики
Майбутній дефіцит палива залишить будинки без енергії?

Що буде, коли настене ще один дефіцит нафти? Ваш будинок опиниться без джерела енергії?

Пікове споживання енергії

Якщо ви використовуєте газ або інше джерело електроенергії для живлення свого будинку, вам, напевно, відомо, що ваше споживання (і ваші комунальні за енергію) мають два сезонні піки. У зимові місяці, оскільки дні коротші, ви, швидше за все, використовуйте більше електроенергії для освітлення свого будинку. У літні місяці по всій країні починають працювати кондіціонери, для роботи яких, звичайно, потрібна електрика.

Якщо ваше комунальне підприємство отримує електроенергію від вугільної електростанції або атомної електроенергії, то нестача газу не вплине на вас, але якщо мережа вимкнеться через, наприклад, стихійне лихо, все одно є велика ймовірність, що ви відчуєте збій.

Отже, що ви можете зробити, щоб зменшити ризик? Звичайно, ви можете підключити газовий генератор і використовувати його для живлення свого будинку, але якщо знову станеться дефіцит нафти, це вам не допоможе.

Як сонячні панелі допомагають заощадити

Якщо у вашому домі є сонячні панелі, то ви вже відчули на собі всі переваги сонячної енергії, а саме: заощаджуєте на електроенергії та користуєтесь перевагами програми "зеленого" тарифу. Коли ваші сонячні батареї виробляють більше електроенергії, ніж ви витрачаєте, вона повертається в мережу, тому комунальне підприємство фінансово нагороджує вас за це. Таким чином, вам вдається отримати низькі або навіть нульові витрати на комунальні послуги.

Але за цією схемою, при відключенні від загальної мережі, ви теж залишитеся без джерела енергії. Для таких випадків можна встановити систему акумуляторів, яка забезпечить безперебійне живлення вашого будинку 24/7

Одна з найкращих особливостей фотомодулів полягає в тому, що незалежно від їх кількості та потужності, вони не додадуть більше викидів вуглецю в нашу атмосферу. Ви коли-небудь відчували запах, який виходить з газового генератора? Гидота!

Зберігання енергії — це ключ

Отже, підсумок полягає в тому, що лише фотомодулі не залишать вас без джерела енергії, та якщо ви ще підключити до вашої сонячної станції акумулятори — то будете повністю захищені.

Незалежно від того, чи буде у майбутньому дефіцит нафти, сонячна енергія залишається розумним та економічним рішенням для вашого будинку. Щоб дізнатися, скільки ви зможете заощадити на сонячній енергії для свого будинку — пройдіть онлайн-тест.

Матеріал взято з сайту Renewableenergyworld: https://www.renewableenergyworld.com/storage/will-future-fuel-shortages-and-cyberattacks-leave-homeowners-powerless/

Дізнайтесь реальні історії людей, які вже встановили сонячні станції під "зелений" тариф для свого дому.


ЗАВАНТАЖТЕ ПРИКЛАДИ СОНЯЧНИХ СТАНЦІЙ ПІД "ЗЕЛЕНИЙ" ТАРИФ

Завантаження презентації почнеться автоматично.
Ми не передаємо дані третім особам.
Генеруємо ЕКО
для тих, хто будує, водить та живе
з турботою про навколишнє середовище
Made on
Tilda